Najlepsze szafki pod umywalkę z Ikea

Wnętrze

Ikea to szwedzka firma zajmująca się wyposażeniem domu, firma została założona w 1945 roku. Jest to jedna z największych firm meblowych na świecie. Ikea pod swoją nazwą ma również szeroką gamę produktów, od mebli, przez pudełka do przechowywania, urządzenia kuchenne po materace. Firma słynie z mebli typu flat-pack, które można złożyć w kilka minut. Pierwszym produktem był regał na książki wykonany z drewna. Marka wciąż się rozwija i dziś posiada produkty w kilku kategoriach.

Oto lista najlepszych szafek pod umywalkę z ikea:

1. Szafka Ikea “Bekant

Ta szafka znana jest z nowoczesnego designu i łatwości montażu. Posiada pięć szuflad i dwie półki. Można ją zainstalować na każdej ścianie za pomocą dołączonych uchwytów ściennych. Jest dostępna w dwóch rozmiarach, 12-calowym i 24-calowym.

2. Szafka kuchenna Ikea Stugan

Szafka kuchenna Stugan została zaprojektowana w stylu współczesnym. Jest to również doskonały wybór, jeśli szukasz szafki kuchennej. Można ją zamontować w rogu kuchni. Posiada cztery półki i cztery szuflady.

3. Ikea Elmia Cabinet

Ta szafka doskonale nadaje się do każdej łazienki. Wykonana jest z litego drewna, więc jest mocna i trwała. Jest dostępna w dwóch rozmiarach, 17-calowym i 21-calowym.

4. Ikea Kalleskeramik Cabinet

To doskonały wybór dla tych, którzy chcą efektywnie wykorzystać przestrzeń. Wykonana jest z drewna i stali. Może służyć jako kredens, stolik śniadaniowy lub szafka do przechowywania. Można go postawić obok sofy, w salonie lub sypialni.

5. Ikea Fjällbacka Cabinet (szafka)

Ta szafka jest dostępna w różnych rozmiarach i wzorach. Jest to doskonały wybór, jeśli szukasz prostej, ale eleganckiej szafki kuchennej. Jest dostępna w trzech kolorach: czarnym, białym i czerwonym.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podoba Ci się lista najlepszych szafek z umywalką ikea. Jest to doskonały wybór dla nowoczesnej i funkcjonalnej łazienki.